Dołącz do najlepszych doradców już dziś

link-down

logo Powrót do góry

Dołącz do najlepszych doradców, już dziś!

MoneyUp jest firmą zajmującą się doradztwem finansowym. Zespół MoneyUP nie jest powiązany z żadnym bankiem czy instytucją finansową. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług doradczych naszym klientom, którzy są zainteresowani korzystnymi produktami finansowymi.

Stosujemy się do dyrektywy Unii Europejskiej, która mówi Doradca finansowy - zawód wykonywany przez niezależnych nie związanych z żadną konkretną instytucją finansową profesjonalistów, których rolą jest przede wszystkim przekazanie klientowi merytorycznej wiedzy na temat ochrony majątku.

Doradca finansowy

miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, cała Polska.

KOGO SZUKAMY?

Doradców finansowych, którzy są wszechstronnie wykształconymi specjalistami, a ich celem jest ochrona majątku i bezpieczeństwa finansowego Klientów. Posiadają wiedzę i umiejętnośći w doborze produktów finansowych oraz w przygotowaniu Klienta do skorzystania z usług instytucji finansowej. Nasz Doradca Finansowy nie jest Pośrednikiem Finansowym.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z MoneyUp, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres email praca@moneyup.pl wpisując w temacie Doradca oraz nazwę miasta, do którego jest aplikacja. np: Doradca Warszawa.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MoneyUp zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).